středa 29. května 2019

Quatar: Užíváme život na Banana Island

Katar je fajn. Let 6 hodin přímo z Prahy do Doha. Pohoda, příjemný a pohodový letadlo, Quatar airlines patří ostatně ke špičce. Řekl bych, že na stejné úrovni s Emirates.Byznysku jsem nebral. Jednak je to krátký let, za druhé to byl ranní let (přespali jsme ale v Marriotu na letišti, protože fakt nerad vstávám brzo). V 9 jsme letěli. Dva filmy, oběd, pár sklenek Bayleis a bylo fajn :)Banana Island: vlastní přístav v Doha, dojeli jsme taxíkem. Pefektní čistý katamaran, půl hodiny plavba. Luxusní rezort na malém ostrově.Tady paráda. Úslužný perosnál, moře jak kafe, slunce a bílá pláž. Po ostrově privátní golfové elektromobily, jídlo báječné. Jo, taky tu týden vyjde na 400.000 CZK, takže tu nepotkáte uřvané strejce s pivem v ruce. 


Místní mají ramadán, a je fakt, že tu chlast není povolen. Ale nikdo neprudí, jsou nesmírně ochotní. 


Jídlo super luxus. Čerstvé a perfektní. Chtěl bych vidět, jak by tady reagovali na dvojí kvalitu potravin, co je normou v Evropě :) 
Trocha toho cukříku, miluju to:Podnikání a trading dávají svobodu. A volnost :) Místo těšení se na víkend se prostě sbalíte a vyrazíte do světa, kdy máte chuť a náladu. Lenka se vrátila před 2 týdny z Egypta, byla jí v CZ kosa... no a tak jsme během projížďky na motorkách prostě zabukli hotel a let. 

O tom to je. Ne si dokazovat, jaký jsem borec a dělat ze sebe guru. Ne lpět na penězích a abych proboha hlavně vydělal další milion ... ale je to o tom, užít život a vše, co nabízí. 

Velká pokora, velká vděčnost .... a přeju vám všem, abyste to prožívali také

Martin.

PS: "Kdo tvrdí, že něco nejde, musí ustoupit těm, kteří to dělají!". To říká jeden můj kamarád, x-násobný milionář a totální pohodář. Vemte si to k srdci, funguje to :)